ריטריט באי פארוס, יוון

בהנחיית לילה קמחי ובעז עמיחי | 2-10/5/2019

ריטריט בפארוס, יוון2018-12-10T12:43:54+03:00

על הריטריט

שמונה ימים מלאים של ריטריט במרכז מדיטציה חלומי – טאו'ס, ובו אולם זן מלא השראה, מסעדה תאילנדית צמחונית נוף שאפשר רק לדמיין.
במהלך הריטריט נשלב תרגול בחוץ, במקומות יפים ברחבי האי, בשעות אחר הצהריים והערב.
מדי יום יהיה שיעור יוגה בהנחיית מיכל סיני, ובחלק מהימים יתווסף סשן יוגה נוסף אחר הצהריים.
הלינה תהיה בכפר הסמוך, מרחק של חצי שעה הליכה נעימה בשדות מדי בקר וערב.
המעוניינים לחזור ארצה בזמן לטקסי יום הזיכרון יוכלו להצטרף לנסיעה רק עד יום שני בערב, ה-6 למאי,
ולנחות חזרה בישראל בלילה שבין שני לשלישי (שלישי הוא ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל).

ריטריט בפארוס, יוון  בהנחיית לילה קמחי ובעז עמיחי

2-10.5.2019

מנחי המסע

לילה קמחי – מורה בכירה לויפאסנה, למיינדפולנס ולהגות הבודהיסטית כאומנות החיים בארץ ובחו״ל. .בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודי הודו, למדה ותרגלה בארץ ובעולם במשך שנים רבות, שכללו תקופות התבודדות ממושכות, במנזרים ובמרכזי מדיטציה. מנחה ריטריטים, סדנאות מדיטציה וקבוצות קבועות ומלווה א/נשים רבים במסעם אל החופש.  אמנית רב תחומית ומייסדת שותפה של ׳עלי אדמות׳, מרכז רוחני אקולוגי במושב לוזית, עמק האלה. לילה שמה דגש על גישה רחבה, פתוחה וחומלת המעודדת סקרנות ויצירתיות בחקירת העומק של חיינו ומדגישה את זכותנו המולדת לאושר ולחופש.

מידע ועלויות

למי מיועדת הנסיעה?

כל מי שלומד ומתרגל דהרמה באופן מסודר יותר משנה יכול להצטרף. ב"באופן מסודר" הכוונה למי שמתאמן במסגרת סנגהה או אחת ממסגרות התרגול בארץ או בעולם.
אם אינכם בטוחים שהנסיעה מתאימה לכם, מוטב לבדוק איתנו במייל לפני שאתם נרשמים. המטרה היא שתרגישו נוח בקבוצה וגם שהקבוצה תרגיש מספיק בנוח כדי להשתמש בזמן הזה לאימון משמעותי ומעמיק.

עלות 

עלות הנסיעה נחלקת לשני חלקים. עם ההרשמה נאסוף סכום מסוים במזומן עבור ההוצאות המקדמיות. שאר העלות תשולם באירו מזומן עם ההגעה לפארוס.
העלות תלויה בשני משתנים: אורך הנסיעה (חזרה ב 6 למאי, או ב 10 למאי) ובחירה ברמת האירוח המלון (מבין שתי אפשרויות). ניתן ללון בחדר יחיד בתוספת מחיר.
העלות כוללת ארוחות בקר וצהריים במרכז טאו'ס, את השימוש במרכז ובאולם, את הלינה בחדרים, שכירת הרכב ( על פי 4 ברכב, ליציאות לתרגול ברחבי האי), וכן את כיסוי הוצאות המורים ושכרם.

העלות אינה כוללת את מחיר הטיסה (העומד נכון לרגע זה על סביבות ה 200 אירו), את הארוחות שנאכל יחד או בנפרד בכפר, וכל תוספת אחרת.
פירוט העלויות (החישוב המדויק עשוי להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה ומשתנים אחרים):
לחוזרים ב 6 במאי:
תשלום מראש – 1500 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 370 אירו לחדר זוגי, 420 אירו בחדר יחיד
לינה במלון הטוב יותר – 440 אירו ללינה בחדר זוגי, 480 אירו ללינה בחדר יחיד

ליוצאים לריטריט המלא (חזרה ב 10 במאי)
תשלום מראש – 2000 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 635 אירו לחדר זוגי, 735 אירו בחדר יחיד
לינה במלון הטוב יותר – 775 אירו ללינה בחדר זוגי, 855 אירו ללינה בחדר יחיד

כרטיס טיסה

לאחר הרשמתכם תיצור עימכם נועה קשר ותמסור לכם פרטים על הטיסות. בתיאום איתה תרכשו את כרטיסי הטיסה דרך הסוכנת שאיתה אנחנו עובדים. מחיר הכרטיס עולה ככל שמתקרבים למועד הטיסה. נכון לנובמבר 2018 המחיר עומד על קצת יותר מ 250 אירו.

ביטולים

כל ביטול עד שבועיים לפני הנסיעה יאפשר לנו להחזיר החזר כספי מלא. במקרה של ביטול במהלך השבועיים האחרונים לפני הנסיעה נעשה כל מאמץ להחזיר סכום מקסימלי, אך לא נוכל להתחייב להחזר מלא.

חדרי אירוח

הוצעו לנו שני מקומות אירוח, ברמות שונות. הנה המקומות לפניכם, מתוך האתר של טאו'ס, בכל אחד לינק לאתר בו תוכלו להתרשם עוד על כל אחד מהם. לידם גם המחיר המלא של הנסיעה עבור הלנים בחדרים אלו, בחדרי יחיד או בחדר משותף לשניים (חשוב לציין כי בשנה שעברה התארחו חברי הקבוצה, ובשניהם נהנינו מאד):
 להתעניינות בריטריט ומידע נוסף מלאו את הטופס