סופ"ש שמאניזם וחיות העוצמה

בהנחיית תומר פיין

סופ"ש שמאניזם וחיות העוצמה עם תומר פיין2018-12-14T15:34:47+03:00

לפגוש את חיית העוצמה שלך…

חיות עוצמה הינן ביטוי של העוצמה הפנימית של כל אדם ואישה. במשך החיים שלנו אפשר לפגוש חיות רבות, אך כמה מרכזיות ישארו איתנו, ילוו אותנו בדרך.

לפי האמונה השמאנית, יש חיים בכל מה שקיים סביבנו, והחיים הללו מביאים איתם כוח ותבונה.  חיות שמאניות הינן חלק חשוב מהתרגול השמאני.  אלו החיות שעוזרות לנו להבין תהליכים ושלבים שונים ומכוונות אותנו בדרך האישית שלנו.

לכל חיה יש איכות וסגולה שמייחדת אותה, המפגשים עם החיות יכולים להחיות את הסגולות בתוכנו ולאפשר לצד חייתי/ פראי מקום מכובד בדרכו של אדם.  המפגש עם החיה עוזר לעלות את הצד החיתי בלי לפגוע בשום יצור חי אחר. ראייה דרך עיניים של חיה מאפשרת נקודת מבט טבעית ובריאה על תהליכי החיים.

בסדנה נלמד על עצמנו דרך המפגשים עם החיות. נלמד איך ליצור קשרים וחיבורים עם המעגל הגדול של החיים וגם תחלס נלמד למצוא את המקום שלנו במעגל.

במהלך הסופ"ש נתנסה במסעות שמאנים (בדמיון מודרך) שיתמכו בתהליכי ריפוי בעזרת חיות עוצמה,  ניכנס לטקס סווט לודג' לטיהור ,תפילה וחיבור ונלמד את המשמעויות השונות של החיות.

הסופ"ש יתחיל ביום שישי בשעה 15:00 עד יום שבת בשעה 18:00.  הלינה במרחב  משותף סגור ומחומם. יוגשו ארוחות צמחוניות בריאות וטעימות.
עלות : 650  ש"ח

סופ"ש שמאניזם וחיות העוצמה
4-5.1.19 | מושב אומץ

לשיחה עם מיכל: 072-3942772

 צרו איתנו קשר