סדנת מדבר עם טבע ומהות

גישת הטיפול קשובת ההווה והטבע בסדנת המדבר המסורתית של טבע ומהות.

סדנת מדבר2019-01-29T09:52:13+03:00

סדנת מדבר

בצל ירח מלא, שקט מדברי,
נוף הרים ומוזיקה חיה
מסע אישי וקבוצתי
אל המהות הפשוטה

בסדנה נתנסה בטיפוח חמלה וקבלה מלאה של כל החלקים שבתוכנו. נעזר בנתיבי נוכחות שונים כמו תנועה, יצירה, שיחה, מוזיקה, התבוננות והתנסויות שונות ובלתי מתוכננות, הנובעות מהמתרחש בכאן ועכשיו בקבוצה ובטבע.

הסדנה מהווה הכרות חווייתית עם גישת ה-Present Therapy, המושתתת על גישות ממוקדות חוויה (האקומי, פוקוסינג, גשטלאט), פסיכולוגיה דינמית (וויניקוט, ביון, סטרן וקוהוט), טיפול בהבעה ויצירה ואקו-פסיכולוגיה.

מיועד לאנשים שעובדים עם אנשים – אנשי טיפול (פסיכולוגים קליניים, עו”ס קליניים ומטפלים בהבעה ויצירה), חינוך, ייעוץ והדרכה – המעוניינים להתנסות ולהכיר כלי טיפול והנחייה מתקדמים לשילוב מיינדפולנס וטבע בחיי היומיום ובעבודה עם אנשים.

סדנת מדבר
13-15.3 | בהנחיית אורית פישר ורוביק אוסובסקי

מרשמי משתתפים בסדנת מדבר

 “אני עובד הרבה מול קבוצות ומרגיש שקיבלתי מכם מתנה גדולה שהלוואי ואשכיל ליישם-הנחייה מתוך חמלה ורגישות והעצמה – אתם עושים זאת בכשרון רב ובאיזון מקסים ביניכם. כולנו זקוקים לחסד – ואתם הרעפתם עלינו 48 שעות של חסד טהור :-)”

 “המדבר וההרים מסביב היו לי מראה למקום יציב בתוכי. מקום עתיק ובטוח שלא משתנה מול כל הדברים היומיומיים הקטנים.  ההנחיה בסדנא מאוד תמכה ותרמה באופן אישי ע”י הרגישות וההבנה הגדולה של התהליך שאדם עושה במצב כזה.”

“הסדנה היא כמו אי של שפיות בתוך החיים שלי. מקום שבו התבצע חיבור ליסודות שלי – אהבת הטבע והאדם, אהבת החיים ואהבה עצמית. גיליתי שאני לא צריכה להתבייש בטבע שלי וזה הגיע מתוך ההתבוננות בטבע ומתוך ההתבוננות באסי. גיליתי שאני לא לבד בין האנשים אם בפחדים ובבעיות שלי ואם בחום ובאהבה שלי. אני גם מרגישה שהלב שלי התרחב בעוד קצת.”

 רוצה מידע נוסף על הריטריט?