מדיטציה, מיינדפולנס ודמיון מודרך

עם נועה נחום

טוען אירועים

להעיר את הלב- מדיטציה, מיינדפולנס ודמיון מודרך

סדנת עומק חוויתית בת 10 מפגשים בקבוצה קטנה ואינטימית שמאפשרת לכל אחת ואחד יציאה למסע אישי ולימוד וחקירה משותפים. נעבור תהליכים ביחד ולחוד, של מדיטציה, דמיון מודרך, תרגילים ושיח. הסדנה מזמינה בדרכים שונות לבדוק מה מונע מאיתנו לחיות את החיים בלב פתוח ואילו איכויות ניתן לטפח בתוכנו על מנת להעיר את הלב לחיים מלאים.

נבדוק בדרכים שונות, נלמד ונתרגל יחד:

* איך לתמוך בעצמנו וליצור חיים של חופש פנימי, שמחה ושלווה.
* כיצד לטפח תודעה שקטה ורחבה.
* איך לחוות את עצמנו בקבלה וחמלה, גם אל מול רגשות קשים.
* התמודדות עם קשיים וחסימות בדרכים חדשות.

למי מתאים המסע?

הסדנה מתאימה לבעלי ניסיון בתרגול שמעוניינים להעמיק ולבסס את הקשר בין התרגול לחיים וגם למי שמעולם לא תרגל.ה מדיטציה ( לאחר שיחת התאמה) ובעיקר מתאימה לכל מי שלב פועם בקרבם. יינתן גם ליווי אישי במהלך עשרת השבועות.
בואו באהבה:)

על הסדנה

הסדנה כוללת 10 מפגשים בני שלוש שעות. כל מפגש יהיה בנוי סביב שיחה, תרגול מדיטציה, עבודה בזוגות ודמיון מודרך. נשב על כריות ומזרנים, כאשר במהלך התרגולים נשב ובחלקם נשכב. לאחר כל מפגש ינתנו הנחיות להמשך תרגול שבועי והרהורי בית. המלצת הקורס לתרגל לפחות 4 פעמים במהלך השבוע.
המגוון הרחב של התרגולים מאפשר חיבור לגוף, חשיפת האמונות והדפוסים איתם אנו פועלים בעולם, אפשרות התבוננות ובחירה מחודשת של מערכת היחסים שלנו עם עצמנו ( תחושות, מחשבות ורגשות) ועם האחר.

משתתפים מספרים:
"הנאה צרופה, אני בהודיה גדולה. מאד רלוונטי ומחובר לחיים, מרחיב לב ופותח וגם עוזר ומלמד איך להתגבר על פחד, אשמה, ספק, כעס…"- שרון
"הקורס הזה מאד מעמיק ועם הרבה תבונה, חוכמה ורגישות". – מיכלי
"סדנה מרתקת, מעמיקה פנימה, מחברת למקורות ומעיינות של שפע בתוכי וביקום". – לוסיאן

על המנחה

נועה נחום- מטפלת בפסיכותרפיה גופנפש, מלווה תהליכי צמיחה וריפוי מתוך משבר ומנחת קבוצות מדיטציה. מתרגלת, מלמדת וצועדת בדרך הלב, ברוח הבודהיזם, מעל לעשור.