מדיטציה, מיינדפולנס ודמיון מודרך

עם נועה נחום

טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

להעיר את הלב- מדיטציה, מיינדפולנס ודמיון מודרך

סדנת עומק חוויתית בת 10 מפגשים בקבוצה קטנה ואינטימית שמאפשרת לכל אחת ואחד יציאה למסע אישי ולימוד וחקירה משותפים. נעבור תהליכים ביחד ולחוד, של מדיטציה, דמיון מודרך, תרגילים ושיח. הסדנה מזמינה בדרכים שונות לבדוק מה מונע מאיתנו לחיות את החיים בלב פתוח ואילו איכויות ניתן לטפח בתוכנו על מנת להעיר את הלב לחיים מלאים.

נבדוק בדרכים שונות, נלמד ונתרגל יחד:

* איך לתמוך בעצמנו וליצור חיים של חופש פנימי, שמחה ושלווה.
* כיצד לטפח תודעה שקטה ורחבה.
* איך לחוות את עצמנו בקבלה וחמלה, גם אל מול רגשות קשים.
* התמודדות עם קשיים וחסימות בדרכים חדשות.

למי מתאים המסע?

הסדנה מתאימה לבעלי ניסיון בתרגול שמעוניינים להעמיק ולבסס את הקשר בין התרגול לחיים וגם למי שמעולם לא תרגל.ה מדיטציה ( לאחר שיחת התאמה) ובעיקר מתאימה לכל מי שלב פועם בקרבם. יינתן גם ליווי אישי במהלך עשרת השבועות.
בואו באהבה:)

על הסדנה

הסדנה כוללת 10 מפגשים בני שלוש שעות. כל מפגש יהיה בנוי סביב שיחה, תרגול מדיטציה, עבודה בזוגות ודמיון מודרך. נשב על כריות ומזרנים, כאשר במהלך התרגולים נשב ובחלקם נשכב. לאחר כל מפגש ינתנו הנחיות להמשך תרגול שבועי והרהורי בית. המלצת הקורס לתרגל לפחות 4 פעמים במהלך השבוע.
המגוון הרחב של התרגולים מאפשר חיבור לגוף, חשיפת האמונות והדפוסים איתם אנו פועלים בעולם, אפשרות התבוננות ובחירה מחודשת של מערכת היחסים שלנו עם עצמנו ( תחושות, מחשבות ורגשות) ועם האחר.

משתתפים מספרים:

"ממליצה מקרב ליבי על הסדנא להעיר את הלב של נועה המקסימה. הנושאים השונים של הסדנא איפשרו לי להעמיק בגוונים השונים של פתיחת הלב, התרגילים במפגש ותרגילי הבית תמכו בתהליך והפכו את שבועות הסדנא למשמעותיים מאד. עדיין מלווים אותי התכנים של הסדנא והמילים החכמות של נועה שנתנה לכולנו יחס אישי ותומך בתהליך. ממליצה לכל מי שכמה להעיר את ליבו ולהעשיר את חייו" – מיכל רומם 

ממליץ על הסדנה בגלל שמועברת על ידי נועה. עם הנוכחות, השקט והמילים שנוגעות- יורם 

"הגעתי לקורס של נועה, בשלב בחיי בו חיפשתי את עצמי מחדש. רציתי להעמיק ולשאול את עצמי שאלות. מה נכון לי? מה עושה לי טוב? מה הצרכים שלי, ואיך להעמיק את האושר בחיי. כששמעתי על הקורס, מבלי שהיה לי ידע וניסיון קודם במיינדפולנס ובמדיטציה, החלטתי לתת לזה צ'אנס. הגעתי למפגש ניסיון והבנתי שמדובר במשהו מיוחד. לא רק מדיטציה, אלא שילוב מיוחד של עבודה עצמית, עם שיח קבוצתי, נושאים לחקירה ומשימות שבועיות שמחברות אותי לעצמי ולסביבתי. המפגש הזה עורר בי הרבה מחשבות, שאלות וגם כמה תובנות על עצמי ועל חיי. בהחלט חוויה ייחודית. נועה הייתה נגישה לאורך כל הדרך, מתעניינת, משקיעה וגם סיכמה ושלחה לנו את המפגשים ותוכנם. ממליצה מאוד למי שחושב על זה, לקחת חלק. גם אם לא הגעתם מעולם המדיטציה"  – מיכל זילברמן.

להעיר את הלב כשם המפגשים כך זה. לא ידעתי לאן אני נכנסת כשבאתי לקורס לראשונה. הייתי סקרנית וחששנית (אישי שלי) אבל כל החשש התפוגג במפגש הראשון. נועה ברכות ועם נסיון אישי רך עם עצמה ועם הרבה תבונה שמגיעה מהקשבה קשובה מעבירה שלב שלב בדרך הזו של לפגוש את הלב שלנו – הרבה ממה שהלב שלנו פוגש בחיינו ואיך להיות שם ברכות ולא לברוח/להדחיק … לי זה נתן גישה שלא ידעתי שקיימת ונתנה לי המון (בכוונה לא מפרטת כי כל אחד במקום אחר ויפגוש דרך הגישה שנועה מעבירה בכזו יכולת את מה שמתאים למקום שלו). המלצתי לאנשים סביבי בחום . מומלץ ביותר – מיכלי דויטש

"הנאה צרופה, אני בהודיה גדולה. מאד רלוונטי ומחובר לחיים, מרחיב לב ופותח וגם עוזר ומלמד איך להתגבר על פחד, אשמה, ספק, כעס…"- שרון בר

"הקורס הזה מאד מעמיק ועם הרבה תבונה, חוכמה ורגישות". – רותי צור

"סדנה מרתקת, מעמיקה פנימה, מחברת למקורות ומעיינות של שפע בתוכי וביקום". – לוסיאן  לוסיא

על המנחה

נועה נחום- מטפלת בפסיכותרפיה גופנפש, מלווה תהליכי צמיחה וריפוי מתוך משבר ומנחת קבוצות מדיטציה. מתרגלת, מלמדת וצועדת בדרך הלב, ברוח הבודהיזם, מעל לעשור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם